(

C-runkoiset epäkeskopuristimet Dirinler CDCS P81/L Sarja

Dirinler CDCS P81/L Sarja C-runkoiset epäkeskopuristimet





    Tekniset tiedot
    CDCS 601 P81/LCDCS 801 P81/LCDCS 1001 P81/L
    Tehotonnia6080100
    Nimellinen tehopistemm224
    Max. shut muotin korkeusmm365350350
    Iskun etäisyysmm353535
    Puristimien nopeusspm100 – 270100 – 270100 – 270
    Muotin aukon halkaisijamm454550
    Kidan syvyysmm270255305
    Slide adjustmentmm90(moottoroitu)90(manuaalinen)90(manuaalinen)
    Juntan mitatmm490×325490×325490×325
    Pöydän mitatmm750×500860×540860×540
    Pöydän aukon halkaisijamm180190190
    Pöydän korkeus maastamm770810800
    Puristimen arvioitu painokg470054006000
    Puristimen arvioitu korkeusmm227022702416
    Puristimen arvioitu syvyysmm192020702070
    Puristimen arvioitu leveysmm110011001210
    Moottorin tehokW7,51115
    Iskun järjestelmä ̶KiinteäKiinteäKiinteä
    Ylikuormituksen turvallisuus järjestelmä ̶HydraulinenHydraulinenHydraulinen
    Keskusvoitelujärjestelmä ̶Kierrätetty automaattinen nesteKierrätetty automaattinen nesteKierrätetty automaattinen neste
    Kytkinjarrujärjestelmä ̶PneumaattinenPneumaattinenPneumaattinen
    Muotina turvallisuus järjestelmä ̶MekaaninenMekaaninenMekaaninen
    Tärinätyynyt ̶VakioVakioVakio
    Nopeusohjausyksikkö ̶VakioVakioVakio
    Lisälevy ̶ValinnainenValinnainenValinnainen