(

H-runkoiset epäkeskopuristimet Dirinler CDCH P

Dirinler CDCH P Sarja H-runkoiset epäkeskopuristimet





    Tekniset tiedot
    CDCH 600 PCDCH 800 PCDCH 1100 PCDCH 2500 PCDCH 3000 P
    Tehotonnia6080110250300
    Nimellinen Teho korkeusmm54,54,536
    Max. suljetun muotin korkeusmm520480480550650
    Iskun etäisyysmm120707020 – 160180
    Puristimien nopeusspm50 – 7050 – 7050 – 7035 – 4525 – 35
    Moottoroidun juntan säätömm50 (moottoroitu)100 (moottoroitu)100 (moottoroitu)150 (moottoroitu)140 (moottoroitu)
    Pöydän mitatmm800×6001000×8001000×8001400×10001500×1000
    Muotin aukon halkaisijamm5050506565
    Liitäntätankojen lkmpcs11111
    Pöydän korkeus maastamm610800770930820
    Puristimen arvioitu painokg700012250120002000034000
    Puristimen arvioitu korkeusmm40704400440049806000
    Puristimen arvioitu syvyysmm13202100238027002300
    Puristimen arvioitu leveysmm27502380270025453800
    Moottorin tehokW11111518,530
    Iskun järjestelmä ̶KiinteäKiinteäKiinteäSäädettäväKiinteä
    Ylikuormituksen turvallisuus järjestelmä ̶HydraulinenHydraulinenHydraulinenHydraulinenHydraulinen
    Keskusvoitelujärjestelmä ̶Kierrätetty nesteKierrätetty nesteKierrätetty nesteKierrätetty nesteKierrätetty neste
    Kytkinjarru- järjestelmä ̶Pneumaattinen Pneumaattinen Pneumaattinen Pneumaattinen Pneumaattinen
    Turvallisuus-ohjausjärjestelmä ̶ValokennoValokennoValokennoValokennoValokenno
    Tärinätyynyt ̶VakioVakioVakioVakioVakio
    Nopeusohjausyksikkö ̶VakioVakioVakioVakioVakio
    Lisälevy ̶ValinnainenValinnainenValinnainenValinnainenValinnainen