(

Hydrauliset Konepajapuristimet kiinteällä työpöydällä

Hydrauliset Konepajapuristimet kiinteällä työpöydällä





    Kromilla päällystetty
    Sylinteriteräs hitsattu runko
    Paineen säätö
    Öljypaineen mittari
    T-uritettu pöytä
    Käyttöohje
    1 vuoden takuu

    Ejektorin sylinteri
    HMI Kosketusnäyttö Ohjauspaneeli

     

    Hydrauliset Konepajapuristimet kiinteällä työpöydällä 
    Tekniset tiedotHDT 100HDT 150HDT 200HDT 250HDT 300
    Teho (tonnia)100150200250300
    Pöydän koko800×6001000×6001200×6001500×6001500×600
    Isku (mm)400400400400400
    Välys (mm)600600600600600
    Moottorin teho (kW)45,5151515
    Pumppu (litraa)1115344560
    Alasajonopeus(mm/s)7691113
    Palautusnopeus(mm/s)1310171926
    Työskentelynopeus7791113
    Pituus10001000120012001300
    Leveys13001400250027002700
    Korkeus23002300260026002700
    Paino (kg)25003000370065008000