(

Hydrauliset Konepajapuristimet HBP sarja

Hydrauliset Konepajapuristimet HBP sarja





    Kromilla päällystetty sylinteriteräs
    Hitsattu runko
    Paineen säätö
    Öljypaineen mittari
    Paineen säätölaite
    Manuaalinen takavaste
    Käyttöohje
    1 vuoden takuu

    NC Ohjaus
    Vaihtelevat nopeudet

    Hydrauliset Konepajapuristimet HBP sarja
    Tekniet tiedotHPB 100HPB 150HPB200HPB 250HPB 300
    Teho (tonnia)100150200250300
    Viiveen pituus10001200200020002000
    Isku (mm)400400400400400
    Välys (mm)400400400400400
    Moottorin teho (kW)45,05,5811
    Pumppu (litraa)1111313952
    Alasajonopeus(mm/s)56101010
    Palautusnopeus(mm/s)79181818
    Työskentelynopeus33655
    Pituus19002000290029002900
    Leveys11001100130013001300
    Korkeus25002600275027502750
    Paino (kg)20002500400045006000