(

Särmäyspuristin (hydraulinen) Durma PBF Sarja

DURMA PBF Sarjan särmäyspuristin

PBF sarja palvelee yritystäsi ja luo etuja tuotantostandardeihin. Me olemme suunnitelleet erinomaisen koneen meidän asiakkaille, jotka vaativat tehokkaita ja toimintavarmoja koneita kolmivuorotyöskentelyyn.
Kehitetty DURMAZLAR:in tutkimus- ja kehittämiskeskuksen insinöörien toimesta. RPBF hydraulinen särmäyspuristin vahvistaa liiketoimintaasi innovatiivisilla ratkaisuilla. Me annamme panoksemme tarjoamalla alhaisempaa investointitarvetta, tehokkuutta, tarkkuutta, minimoitua huoltokuluja. DURMA on luotettava partneri, joka tarjoaa erilaisia työkaluratkaisuja.





    Erittäin herkkätoiminen.
    Jännityksenpoistolla käsitelty teräsrakenne, kestävä yksiosainen runko.
    DURMA:n suunnittelema ja tekijänoikeudella suojattu ohjausjärjestelmä.
    Palloruuvi ja lineaarinen ohjain, sisäänrakennettu täydellinen takavastejärjestelmä.
    Luja, kestävä ja herkkätoimiseen taivuttamiseen pystyvät erityislujitetut työkalut. Voidaan käyttää erilaisilla työkaluilla, erikoisvalmisteinen ja nopea työkalujen kiinnitysjärjestelmä.
    Herkkätoimiset ratkaisut nopeaan ja syvään taivuttamiseen.
    Huipputarkat lineaariset asteikot.
    Ympäristöystävälliset, tehokkaat ja täydelliset taivutusyhdistelmät.

    Y1, Y2, X – 3 akselia
    Ohjausyksikkö – DT 10 Kosketusnäyttö 2D graafinen (Etäohjaus)
    Takavaste: moottoroitu & lineaarinen ohjain & palloruuvi
    Eurooppalainen kiinnitysjärjestelmä
    Eurooppalainen kiinnitysjärjestelmä ylempi työkalu
    Eurooppalaisen tyylin alatyökalun pidike
    Tukitangot T-uralla
    Sivuttaiset suojapeitteet (ei CE)
    Maailmanlaajuisesti tunnetut sähkövarusteet

    D-taivutuksen offline-ohjelmisto (3D importer)
    CE Manuel F. AKAS II M FPSC-B-C (TURVALLISUUS PLC)
    Alempi työkalu DURMA Multi V
    Nopea vapautuskiinnike
    Manuaalinen tasopyörästö
    Lisälaitteena sormisuojat
    Lisälaitteena tukitangot T-uralla
    Öljyn jäähdytysaine
    Erikoispakkaus merikuljetusta varten

    PBF Sarjan tekniset tiedot
    PBF 2560PBF 30120PBF 30200
    TaivutusvoimaTonnia60120200
    TaivutuspituusmmA255030503050
    Pylväiden välinen etäisyysmmB215025502550
    IskummC160180210
    VälysmmD350375445
    Kidan syvyysmmE250250250
    Y-akselin nopeusmm/s120100100
    Y-akselin työskentelynopeusmm/s997
    Y-akselin palautusnopeusmm/s707773
    Pöydän korkeusmmF813878858
    Pöydän leveysmmG104104104
    X-akselin työskentelynopeusmm/s250250250
    X-akselin matkamm500500500
    Moottorin tehokW5,51115
    PituusmmL325037503750
    LeveysmmW120012301390
    KorkeusmmH235024002500
    Paino arviolta.kg425059008160