fbpx

Yhteystiedot

 

Suomi:

Aivar Kahr
Myynti-insinööri

Puhelin: +372 56 668 819
Sähköpostiosoite: aivar.kahr@nordcity.fi

Tarmo Talving
Myynti-insinööri

Puhelin: +372 56 668 819
Sähköpostiosoite: tarmo@nordcity.ee

Jüri Metsaorg
Myyntijohtaja

Puhelin: +372 56 668 823

Sähköpostiosoite: jyri@nordcity.ee

Viro:

Jüri Metsaorg
Myyntijohtaja

Puhelin: +372 56 668 823

Sähköpostiosoite: jyri@nordcity.ee

Vladimir Müürsepp
Erikoisprojektien myyntipäällikkö

Puhelin: +372 56 999 079
Sähköpostiosoite: vladimir@nordcity.ee

Tarmo Talving
Myynti-insinööri / Pohjois-Viro

Puhelin: +372 56 668 819
Sähköpostiosoite: tarmo@nordcity.ee

Konstantin Timofejev
Myynti-insinööri / Etelä-Viro

Puhelin: +372 56 668 824
Sähköpostiosoite: konstantin@nordcity.ee

Myynninjälkeinen asiakaspalvelu – vastausaikamme Teidän pyyntöön 24/7):

Tõnis Kotkas
Huoltoneuvonta (Levyntyöstö huoltopäällikkö)

Puhelin: +372 657 9682
Puhelin: +372 56 999 076
Sähköpostiosoite: tonis@nordcity.ee

Mait Liivand
Huoltoneuvonta (Lastuntyöstö huoltopäällikkö)

Puhelin: +372 56 999 078
Sähköpostiosoite: mait.liivand@nordcity.ee

Tanel Talviste
Varaosat/Logistiikka

Puhelin: +372 657 9682
Puhelin: +372 56 999 077
Sähköpostiosoite: tanel@nordcity.ee

Markkinointi

Rasmus Aukust
Markkinointiasiantuntija

Puhelin: +372 54 290 973
Sähköpostiosoite: rasmus.aukust@nordcity.ee

 

Hallinto:

Urmet Itse
CEO

Sähköpostiosoite: urmet@nordcity.ee

Jüri Metsaorg
Hallituksen jäsen

Puhelin: +372 56 668 823

Sähköpostiosoite: jyri@nordcity.ee

Leili Rakaselg
Kirjanpitäjä

Puhelin: +372 683 6414
Sähköpostiosoite: leili@nordcity.ee

Yleiset yhteystiedot

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Myynti:(+372) 56 668 819Huolto:(+372) 657 9682Kirjanpito:(+372) 683 6414

Email: tarmo@nordcity.ee

Location